Już od wielu lat nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata". W dniu 28 września nasze „Biedronki” w atmosferze emocjonalnego zaangażowania uczestniczyły w akcji i oczyszczały z odpadów najbliższą okolicę Reńskiej Wsi oraz teren przedszkolny. Dzieci „uzbrojone" w rękawice ochronne i plastikowe worki na odpady przemierzały znajome uliczki. Dzieci były pełne entuzjazmu, prześcigały się w noszeniu worków. Akcja odbyła się w formie zabawy , dzieci w ten sposób dowiedziały się, że należy dbać o przyrodę, chronić ją, by korzystać z jej uroków.

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj255
WczorajWczoraj483
TydzieńTydzień738
MiesiącMiesiąc10598
WszyskieWszyskie192555
Statistik created: 2018-10-23T12:09:15+02:00