Już od wielu lat nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata". W dniu 28 września nasze „Biedronki” w atmosferze emocjonalnego zaangażowania uczestniczyły w akcji i oczyszczały z odpadów najbliższą okolicę Reńskiej Wsi oraz teren przedszkolny. Dzieci „uzbrojone" w rękawice ochronne i plastikowe worki na odpady przemierzały znajome uliczki. Dzieci były pełne entuzjazmu, prześcigały się w noszeniu worków. Akcja odbyła się w formie zabawy , dzieci w ten sposób dowiedziały się, że należy dbać o przyrodę, chronić ją, by korzystać z jej uroków.

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

chron dziecko w sieci

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj76
WczorajWczoraj254
TydzieńTydzień901
MiesiącMiesiąc5989
WszyskieWszyskie119522
Statistik created: 2018-02-22T07:52:42+01:00