27 września uczniowie z klas I-III mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z policjantem. Funkcjonariusze przypomnieli dzieciom, w jaki sposób należy bezpiecznie pokonywać drogę do i ze szkoły oraz zasady obowiązujące podczas jazdy rowerem i samochodem. Uczniowie prezentowali także prawidłowy sposób przechodzenia przez jezdnię. Dzieci chętnie zadawały pytania i prawidłowo odpowiadały na te zadawane przez policjantów. Spotkanie było bardzo interesujące, a przekazana wiedza, z pewnością znajdzie swoje zastosowanie w praktyce.

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

chron dziecko w sieci

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj91
WczorajWczoraj206
TydzieńTydzień878
MiesiącMiesiąc6632
WszyskieWszyskie145831
Statistik created: 2018-05-24T10:16:11+02:00