20 września „Biedronki” świętowały „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”. Była to wspaniała okazja do świętowania. W tym dniu na dzieci czekało mnóstwo niespodzianek. Już od samego rana w przedszkolu rozbrzmiewała wesoła muzyka. Były życzenia, tańce i przeróżne ciekawe konkursy. Pani Dyrektor wręczyła wszystkim dzieciom dyplomy z okazji ich święta i w ten sposób dzieci zostały oficjalnie wprowadzone w świat przedszkolaka. Był to wspaniały dzień radosnej zabawy, pełen słońca i uśmiechów wszystkich dzieci.

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

chron dziecko w sieci

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj163
WczorajWczoraj223
TydzieńTydzień386
MiesiącMiesiąc5110
WszyskieWszyskie126435
Statistik created: 2018-03-20T11:00:02+01:00