25 września odbyła się w naszej szkole dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka i Chrztu Czwartaka. Ciekawe otrzęsiny przygotowane przez klasę V były złożone z wielu konkurencji. Była konkurencja kosztowania różnych owoców z zamkniętymi oczami, kosztowanie ząbka czosnku oraz wypicie soku z cytryny, jedzenie banana na czas, czy łowienie jabłka z miski z wodą za pomocą ust bez pomocy rąk. Była również konkurencja z papierem toaletowym. Było sporo śmiechu i radościJ Wszyscy bawili się znakomicie.

Po podsumowaniu wszystkich zmagań dzieci zaproszone zostały na szkolną dyskotekę.

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

chron dziecko w sieci

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj163
WczorajWczoraj223
TydzieńTydzień386
MiesiącMiesiąc5110
WszyskieWszyskie126435
Statistik created: 2018-03-20T10:59:44+01:00