We wtorek,19 września odbyły się w szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Głosowali uczniowie klas II-VII oraz nauczyciele, pracownicy szkoły. Zgłosiło się siedmioro kandydatów z klas V-VII. Największą ilośćgłosów zdobyła uczennica Paulina Olszewska z klasy VII, która została przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego, natomiast drugie miejsce zajęła uczennica Kinga Wilczek z klasy VI, która została zastępcą przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Natomiast członkami SU zostały uczennice: Patrycja Nol, Wiktoria Gołębiewska, Michalina Flegel, Julia Wojtkowiak oraz Paulina Zdebel.

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

chron dziecko w sieci

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj163
WczorajWczoraj223
TydzieńTydzień386
MiesiącMiesiąc5110
WszyskieWszyskie126435
Statistik created: 2018-03-20T10:59:27+01:00