26 maja uczniowie klas I-III po raz drugi w tym roku szkolnym mieli możliwość sprawdzić, co się dzieje nocą w szkole... Tego wieczoru na dzielne dzieciaki czekało wiele atrakcji. Nasza „nocka” rozpoczęła się od rozlokowania się uczniów w klasach, w czym pomogli nam kochani Rodzice. Następnie dzieci z uwagą wysłuchały książek czytanych przez wychowawców i wypowiadały się na temat ich treści. Później przeszły do klasy, która na czas nocowania zamieniła się w salę kinową i obejrzały bajkę pt. „Smerfy”. Dzieci zjadły także pizzę, bo jak wiadomo taka kolacja smakuje wspaniale :) Później nadszedł czas na wieczorną toaletę i udanie się do sal, w których przygotowane były nasze „łóżka”. Rozmowom nie było końca, bo jak wiadomo w ciemności brzmią one zupełnie inaczej :) W końcu wszyscy zasnęli, a szkołę ogarnęła cisza. Po wstaniu posprzątaliśmy i rozeszliśmy się do domów. Na pewno powtórzymy to po wakacjach, bo dzieciaki świetnie się spisały !