"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła." Wisława Szymborska

8 maja obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Wydarzenie to jest świętem rozpoczynającym Tydzień Bibliotek. Z tej okazji uczniowie klas młodszych wraz z wychowawcami 9 maja udali się do szkolnej biblioteki, by podziękować pracującym tam paniom za pomoc, współpracę i życzliwość. Nasi uczniowie rozumieją, że biblioteka to szczególne miejsce w szkole, wiedzą jakie korzyści płyną z systematycznego czytania oraz chętnie odwiedzają bibliotekę. Mamy nadzieję, że dzięki temu zaczną odczuwać przyjemność z czytania sobie i innym :o

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj266
WczorajWczoraj431
TydzieńTydzień2082
MiesiącMiesiąc12497
WszyskieWszyskie253795
Statistik created: 2019-02-22T12:57:50+00:00