"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła." Wisława Szymborska

8 maja obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Wydarzenie to jest świętem rozpoczynającym Tydzień Bibliotek. Z tej okazji uczniowie klas młodszych wraz z wychowawcami 9 maja udali się do szkolnej biblioteki, by podziękować pracującym tam paniom za pomoc, współpracę i życzliwość. Nasi uczniowie rozumieją, że biblioteka to szczególne miejsce w szkole, wiedzą jakie korzyści płyną z systematycznego czytania oraz chętnie odwiedzają bibliotekę. Mamy nadzieję, że dzięki temu zaczną odczuwać przyjemność z czytania sobie i innym :o

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

chron dziecko w sieci

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj75
WczorajWczoraj254
TydzieńTydzień900
MiesiącMiesiąc5988
WszyskieWszyskie119521
Statistik created: 2018-02-22T07:41:16+01:00