Klasa II b wraz z wychowawcą Dominiką Marzec postanowiła wziąć udział w ogólnopolskim programie pod hasłem „Megamisja”, polegającym na cyfrowej edukacji dzieci oraz zachęceniu ich do poznawania zasad bezpiecznego korzystania z komputera i internetu. Dzieci dzięki zabawie w cyfrowe laboratorium, mają pomagać animowanym bohaterom złapać niesfornego psotnika, ucząc się przy tym ważnych zasad młodego internauty i to jest ich megamisja. Wyniki konkursu pod koniec czerwca. Prosimy trzymać kciuki :)

Zapraszamy do obejrzenia filmu rekrutacyjnego – dzieciaki spisały się na medal:

https://www.youtube.com/watch?v=TG3vaP4p37U

EduNect Logo Poziome

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj265
WczorajWczoraj431
TydzieńTydzień2081
MiesiącMiesiąc12496
WszyskieWszyskie253794
Statistik created: 2019-02-22T12:51:10+00:00