Klasa II b wraz z wychowawcą Dominiką Marzec postanowiła wziąć udział w ogólnopolskim programie pod hasłem „Megamisja”, polegającym na cyfrowej edukacji dzieci oraz zachęceniu ich do poznawania zasad bezpiecznego korzystania z komputera i internetu. Dzieci dzięki zabawie w cyfrowe laboratorium, mają pomagać animowanym bohaterom złapać niesfornego psotnika, ucząc się przy tym ważnych zasad młodego internauty i to jest ich megamisja. Wyniki konkursu pod koniec czerwca. Prosimy trzymać kciuki :)

Zapraszamy do obejrzenia filmu rekrutacyjnego – dzieciaki spisały się na medal:

https://www.youtube.com/watch?v=TG3vaP4p37U

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

chron dziecko w sieci

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj75
WczorajWczoraj254
TydzieńTydzień900
MiesiącMiesiąc5988
WszyskieWszyskie119521
Statistik created: 2018-02-22T07:41:36+01:00